Siedziba

Adres:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o
ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań
 

Phone: +48 61 650 10 08
Fax:      +48 61 650 10 07
 

NIP:   782-25-51-391
BDO: 000131069   

 

 

Dyrektor handlowy

Kamil Gawelski 696 803 041

kgawelski@soufflet.com

Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki Jan Bitner 602 469 302 jbitner@soufflet.com 
Kierownik ds. jęczmienia browarnego Mariusz Karpiński 696 803 534  mkarpinski@soufflet.com
Kierownik działu maszyn Łukasz Jakubowski 602 469 442 ljakubowski@soufflet.com
Doradca handlowo - techniczny Sky Hubert Goliński 538 621 978 hgolinski@soufflet.com
Agronom Promotor Bogusław Podlas 696 803 298 bpodlas@soufflet.com
Doradca klienta – Soilteq Promotor Danuta Chanik 696 068 941 dchanik@soufflet.com
Logistyka - Nasiona Północ Krystian Nowakowski 696 781 121  knowakowski@soufflet.com
Logistyka - Nasiona Południe Kasper Paluszkiewicz 602 236 804 kpaluszkiewicz@soufflet.com
Logistyka - Jęczmień browarny Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet.com

 

Skontaktuj się z nami

mapa polska.png

ZESPÓŁ SOUFFLET AGRO

OB Oskar Białkowski 660 037 689 obialkowski@soufflet.com
JC Jakub Cabała 539 010 686 jcabala@soufflet.com
AD Adrian Dudziak 539 699 513 adudziak@soufflet.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet.com
MO Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet.com
EC Ewa Chociłowicz 606 907 526 echocilowicz@soufflet.com

ELEWATORY                                                            

ELEWATOR SOUFFLET W KOŚCIANIE
ul. Gostyńska 59 
64-000 Kościan
Kierownik:
Łukasz Nowaczyk  
660-670-615
ELEWATOR SOUFFLET W STRZELINIE
ul. Ząbkowicka 80
57-100 Strzelin
Kierownik:
Marek Cierpucha
696-068-933

 

Aktualności

20 maj

SOILTEQ - POROZMAWIAJMY O GLEBIE

Dwa poprzednie spotkania SOILTEQ – porozmawiajmy o glebie spotkały się Państwa dużym zainteresowaniem.
W związku z tym postanowiliśmy zorganizować ...

Więcej
14 kwie

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2022!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu zdrowia, spokoju i serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaci ...

Więcej
Wszystkie aktualności