Siedziba

Adres:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o
ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań
 

Phone: +48 61 650 10 08
Fax:      +48 61 650 10 07
 

NIP:   782-25-51-391
BDO: 000131069   

 

 

Dyrektor Zarządzający

Konrad Musiał

501 390 766

kmusial@soufflet.com

Dyrektor handlowy

Kamil Gawelski 696 803 041

kgawelski@soufflet.com

Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki Wojciech Rogalski 696 738 713  wrogalski@soufflet.com
Kierownik ds. jęczmienia browarnego Mariusz Karpiński 696 803 534  mkarpinski@soufflet.com
Kierownik projektu SOILTEQ i Sky Agriculture Łukasz Jakubowski 602 469 442 ljakubowski@soufflet.com
Doradca handlowo - techniczny Sky Hubert Goliński 538 621 978 hgolinski@soufflet.com
Kierownik ds. Klientów kluczowych Grzegorz Pastuch 696 738 643   gpastuch@soufflet.com
Agronom Promotor Bogusław Podlas 696 803 298 bpodlas@soufflet.com
Logistyka - Nasiona Północ Krystian Nowakowski 696 781 121  knowakowski@soufflet.com
Logistyka - Nasiona Południe Kasper Paluszkiewicz 602 236 804 kpaluszkiewicz@soufflet.com
Logistyka - Jęczmień browarny Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet.com

 

Skontaktuj się z nami

PL mapa kontakty.png

ZESPÓŁ SOUFFLET AGRO

Cezary Łapa 606 907 526 clapa@soufflet.com
OB Oskar Białkowski 660 037 689 obialkowski@soufflet.com
AG Antoni Gerlak 696 803 011 agerlak@soufflet.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet.com
MO Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet.com

ELEWATORY                                                            

ELEWATOR SOUFFLET W KOŚCIANIE
ul. Gostyńska 59 
64-000 Kościan
Kierownik:
Łukasz Nowaczyk  
660-670-615
ELEWATOR SOUFFLET W STRZELINIE
ul. Ząbkowicka 80
57-100 Strzelin
Kierownik:
Marek Cierpucha
696-068-933

 

Aktualności

8 paź

Wieści Soufflet Agro Polska Wrzesień 2021

Jak co roku o tym czasie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym wydaniem naszego newslettera - Wieści Soufflet Agro Polska Wrzesień 202 ...

Więcej
9 wrze

Prace pokazowe agregatu Methys

Ostatnie tygodnie były doskonałą okazją do przeprowadzenia pokazów pracy agregatu ścierniskowego Methys. W związku z tym postanowiliśmy odwiedzić ...

Więcej
Wszystkie aktualności