Headquarters

Address:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o

ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań
 

Phone: +48 61 650 10 08
Fax:      +48 61 650 10 07
 

NIP:   782-25-51-391
BDO: 000131069   

 

 

Commercial Director Kamil Gawelski 696 803 401

kgawelski@soufflet.com

Middle office manager Anna Świątczak 696 739 694 aswiatczak@soufflet.com
Barley manager  Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet.com
Field agronomist Bogusław Podlas 696 803 298 bpodlas@soufflet.com
Field agronomist Danuta Chanik 696 068 941 dchanik@soufflet.com
Logistic – Seeds North Krystian Nowakowski 696 781 121  knowakowski@soufflet.com
Logistic – Seeds South   Kasper Paluszkiewicz 602 236 804 kpaluszkiewicz@soufflet.com
Logistics - Malting barley Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet.com

 

Contact us

mapa polsko-01.png

SOUFFLET AGRO TEAM

OB Oskar Białkowski 660 037 689 obialkowski@soufflet.com
JC Jakub Cabała 539 010 686 jcabala@soufflet.com
AD Adrian Dudziak 539 699 513 adudziak@soufflet.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet.com
MO Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet.com
DK Sales representative 606 907 526  
ER Emilian Rusiniak 882 626 974 erusiniak@soufflet.com

SILOS                                                            

SOUFFLET SILO IN KOŚCIAN 
ul. Gostyńska 59 
64-000 Kościan
Manager:
Łukasz Nowaczyk  
660-670-615
SOUFFLET SILO IN STRZELIN
ul. Ząbkowicka 80
57-100 Strzelin
Manager:
Marek Cierpucha
696-068-933

 

News

13 jan

Spotkania klubu SoilTEQ

To już ostatnia chwila, aby zapisać się na nasze bezpłatne spotkania klubu SOILTEQ. Spotkanie dedykowane jest dla nowych klubowiczów, którzy nie uc...

More
21 dec

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Rok 2022 zbliża się ku końcowi, dlatego chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

 

More
All news

Activity chain

Learn more about our activities
Learn more