Easydrill W6020 Fertisem HD ProII.jpg

titre.jpg

Siewnik Easy Drill jest wynikiem prawie 40 lat intensywnych badań i rozwoju. Dziś jest uznawany za najlepszy punkt odniesienia dla profesjonalistów.

 

Komentarze użytkowników
 

Tandem Easy Drill: klucz do precyzji!

SKY 4 hoppers izobus.JPG

 

 

W jednym przejeździe Easy Drill może zasiać 4 różne produkty, w 4 różnych dawkach umiejszczając je na dwóch różnych głębokościach w każdym lub co drugim bądź co trzecim rzędzie. Mamy możliwość nawożenia w lini siewu oraz jednoczesnego siania dwóch różnych produktów. Sterowanie wszystkimi zbiornikami odbywa się z jednej uniwersalnej konsoli Quartz Izobus.

 

GIF.gif

 

 

 

polyvalence500.jpg

 

 

Siewnik uniwersalny

 

Ponieważ pracujemy z żywą materią i otoczeniem, nasze warunki siewu są nieprzewidywalne. W obliczu tej niepewności, możliwość polegania na wszechstronnym siewniku – przy nowych warunkach siewu - jest zapewniona. Jest to prawdziwy komfort agronomiczny i psychologiczny.

Za pomocą siewnika Easy Drill można wysiewać materiał siewny w glebie uprawionej, nieuprawionej czy bezpośrednio w żywy poplon.

 

 

 

 

 

Dostosuj poziom docisku do swoich potrzeb

Uwaga, duży docisk jest niezbędny w suchych warunkach, ale staje się ograniczeniem gdy tylko pada deszcz. Z tego powodu Easy Drill może zmieniać poziom docisku od 0 do 250 kg. W zależności od warunków siewu można zwiększyć nacisk na koło dociskowe, koło przednie lub talerz siewny. Jest to realizowane progresywnie siłownikiem hydrulicznym. W wilgotnych warunkach należy przenieść ciężar na przód. W warunkach suchych np. przy siewie rzepaku należy zwiększyć nacisk tylnych kół zamykających redlinę.

pression500.jpg

 

 

 

doseur_HD500.jpg

 

 

Precyzyjny układ dozujący

Siewnik Easy Drill wyposażony jest w mechanizm dozowania ze stali nierdzewnej, który jest bardzo precyzyjny: od 1 - 450 kg/ha do 10 km/h w przypadku pszenicy.

Próba kręcona jest zautomatyzowana i nie wymaga zmiany wałeczków przy użyciu różnych nasion.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybkie opróżnianie zbiorników

Dzięki składaniu się na 2 części (siewniki 4 m i 6 m) można bardzo łatwo opróżnić zbiorniki bezpośrednio w worki big bag - to prawdziwa oszczędność czasu!

repliage500.jpg

 

 

2_circuits_HD500.jpg

 

2 oddzielne obwody powietrza

Aby zasiać kilka produktów w różnych dawkach, w Easy Drill jesteśmy w stanie ustawić różne ciśnienie powietrza w obwodach.

  • Brak sedymentacji pomiędzy małym i dużym ziarnem.
  • Brak ryzyka blokady między nawozem a ziarnem.
  • Zarządzanie dwoma różnymi głębokościami
  • Brak ryzyka poparzenia pędów niektórymi nawozami.
  • Jeśli nawet nawóz się zablokuje, nasiona nadal są wysiewane.

 

 

 

 

 

 

 

Siewniki mechaniczne

W asortymencie znajdują się również siewniki mechaniczne, dla modeli 3m i 4m. Zbiornik dzielony umożliwia wysiew do 3 różnych produktów, w 3 różnych dawkach, poprzez rozdzielenie na 2 głębokości siewu. Siewnik ten wyposażony jest w aparaty kołeczkowe dla małych i spiralne dla części nawozowo-nasiennej Siewnik Easy Drill posiada zsyp na samym dole zbiornika, który umożliwia całkowite jego opróżnienie.

meca500.jpg

 

 

DATA TECHNICZNE

 

Tabulka Easydrill PL.png

 

 

 

 

 

 

Do pobrania

Easy Drill PL na web.PNG              brožura 2019 náhled easy.JPG