Zrównoważony rozwój rolnictwa – SAI

Zrównoważony rozwój rolnictwa – SAI 11 marca 2021, ALL

W ostatnich tygodniach Soufflet Agro Polska wzięło udział w projekcie Sustainable Agriculture initiative (SAI), które miało na celu potwierdzenie, iż produkowany przez Soufflet słód pochodzi z upraw zrównoważonego jęczmienia.

Platforma Sustainable Agriculture Initiative (SAI) jest wiodącą globalną inicjatywą promującą zrównoważone metody prowadzenia działalności rolniczej. Standardy pozyskiwania roślin uprawianych w sposób zrównoważony, opierają się na uznanych na całym świecie zasadach i umożliwiają przeprowadzenie oceny poziomu zrównoważenia produkcji rolnej w gospodarstwie.

Dodatkowo konsumenci chcą mieć pewność, że zakupiona przez nich żywność została wyprodukowana z wysokiej jakości produktów, wytworzonych w sposób nienaruszający, ale i poprawiający stan środowiska naturalnego.

W związku z tym miło nam poinformować, że nasi dostawcy uzyskali ocenę na wysokim srebrnym i złotym poziomie.

Uzyskany wynik naszych partnerów potwierdza, że produkowany przez nich jęczmień browarny jest zgodny z zasadami zrównoważonego rolnictwa.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

4 czerw

Katalog LATO 2021

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami w związku z tym już dziś warto zapoznać się naszą ofertą i przygotować się na kolejny sezon.

Chcąc ułatwić ...

Więcej
19 maj

Przygotuj się do kolejnych zasiewów z Soufflet Agro!

Siew jest fundamentem plonu. Jednak, aby ten fundament był stabilny należy zaopatrzyć się w dobrej jakości materiał siewny.

 

Bazując na naszym ...

Więcej

SOILTEQ

Więcej na temat zrównoważonego rolnictwa
Dowiedz się więcej

SFS PL marka premium.png

DORADZTWO TECHNICZNE

Więcej na temat doradztwa Soufflet Agro
Dowiedz się więcej

NASZE WYDARZENIA

Dowiedz się więcej o naszych ostatnich wydarzeniach
Zobacz więcej