Headquarters

Address:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o

ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań
 

Phone: +48 61 650 10 08
Fax:      +48 61 650 10 07
 

NIP:   782-25-51-391
BDO: 000131069   

 

 

Commercial Director Kamil Gawelski 696 803 401

kgawelski@soufflet-ag.com

Middle office manager Anna Świątczak 696 739 694 aswiatczak@soufflet-ag.com
Barley manager  Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet-ag.com
Field agronomist Danuta Chanik 696 068 941 dchanik@soufflet-ag.com
Logistic – Seeds North Vladyslava Kamynina 882 626 983 vkamynina@soufflet-ag.com
Logistic – Seeds South   Kasper Paluszkiewicz 602 236 804 kpaluszkiewicz@soufflet-ag.com
Logistics - Malting barley Mariusz Karpiński 696 803 534 mkarpinski@soufflet-ag.com

 

Contact us

mapa_.PL.png

SOUFFLET AGRO TEAM

OB Oskar Białkowski 660 037 689 obialkowski@soufflet-ag.com
JC Jakub Cabała 539 010 686 jcabala@soufflet-ag.com
JK Julia Kucner 539 699 513 jkucner@soufflet-ag.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet-ag.com
MO Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet-ag.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet-ag.com
DK Sales representative 606 907 526  
ER Emilian Rusiniak 882 626 974 erusiniak@soufflet-ag.com

SILOS                                                            

SOUFFLET SILO IN KOŚCIAN 
ul. Gostyńska 59 
64-000 Kościan
Manager:
Łukasz Nowaczyk  
660-670-615
SOUFFLET SILO IN STRZELIN
ul. Ząbkowicka 80
57-100 Strzelin
Manager:
Marek Cierpucha
696-068-933

 

News

8 dec

Odkryj Potencjał Uprawy Jęczmienia Jarego Browarnego z Naszym Najnowszym Katalogiem Jęczmień Jary 2024!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem "Jęczmień Jary 2024"! 🌾

Znajdziesz w nim:

• Sprawdzone odmiany jęczmienia jarego brow...

More
All news

Activity chain

Learn more about our activities
Learn more