Pierwszy siewnik Sky Easydrill i wał FACA w Polsce

Pierwszy siewnik Sky Easydrill i wał FACA w Polsce 30 kwietnia 2018, ALL

W czwartek 26 kwietnia jeden z członków klubu SOILTEQ  - PPUH RASZYNEK Sp. z o.o. w Chojnowie otrzymał siewnik SKY AGRICULTURE EASYDRILL wyposażony w wał FACA (technologia siewu bezpośredniego) . Soufflet Agro Polska zaimportowała do Polski taki zestaw jako pierwsza. ..

Wyposażony w siewnik SKY klient będzie mógł w pełni wdrożyć w swoim gospodarstwie od tego lata (międzyplony) i jesienią (zboża, rzepak ozimy) koncepcje prezentowane i objaśniane podczas klubów SOILTEQ organizowanych przez naszą firmę od 2 lat (pierwszy z nich odbył się w marcu 2016 roku).

Siewnik SKY AGRICULTURE EASYDRILL oferuje wiele możliwości m.in. takie jak: duża precyzja siewu, trzy zbiorniki, dwa systemy wysiewu nasion pozwalające na jednoczesne siew na dwóch różnych głębokościach i doskonałe zamknięcie rzędów siewnych. Dzięki temu nasz klient będzie miał możliwość zmiany dotychczasowego systemu uprawy na technologię SOILTEQ, poprawiającą żywotność gleby, podnoszącą plony i w znaczny  sposób obniżającą koszty produkcji roślinnej.

Zespół Soufflet Agro Polska zapewnia także pełne i indywidulane wsparcie klientom poprzez doradztwo agronomiczne.

Oprócz tego wszyscy członkowie klubu SOILTEQ mają możliwość wymiany doświadczeń między sobą – do czego Soufflet Agro Polska gorąco zachęca.

Więcej informacji na temat naszego klubu SOILTEQ i technologii można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.soilteq.eu.

Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do klubu SOILTEQ lub zakupem siewnika
SKY AGRICULTURE EASYDRILL zapraszamy do kontaktu z Soufflet Agro Polska.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

13 sty

Spotkania klubu SoilTEQ

To już ostatnia chwila, aby zapisać się na nasze bezpłatne spotkania klubu SOILTEQ. Spotkanie dedykowane jest dla nowych klubowiczów, którzy nie u ...

Więcej
21 gru

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Rok 2022 zbliża się ku końcowi, dlatego chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

 

Więcej

SOILTEQ

Więcej na temat zrównoważonego rolnictwa
Dowiedz się więcej

SFS PL marka premium.png

DORADZTWO TECHNICZNE

Więcej na temat doradztwa Soufflet Agro
Dowiedz się więcej

NASZE WYDARZENIA

Dowiedz się więcej o naszych ostatnich wydarzeniach
Zobacz więcej